שמלות ערב לחתונה לאימהות

28 בינואר 2018

שנים שאת צופה בה גדלה ומתפתחת, והנה סוף סוף היא מספרת לך שאמרה לו כן. זה הזמן למצוא עבורך שמלות ערב לחתונה לאימהות הכלה וכמובן, גם אמו של החתן. בדומה לכלה עצמה, אימה תהיה מעוניינת להגיע בשמלה מפוארת ונפלאה; לקבל את האורחים באדיבות ובכבוד, לעמוד לצד ביתה האהובה באירוע המאושר בהוד והדר.

שמלות ערב לחתונה לאימהות

גם אם הכלה מעוניינת בשמלה ייחודית ומעוצבת; היא מקבלת את האורחים, מצטלמת, מלווה את הכלה לכל אורך הערב. שמלות ערב לחתונה לאימהות הינן צבעוניות, כמעט כמו שמלות נשף. הן מגיעות במגוון צורות וגזרות שיוכלו להתאים לכל אחת בקלות. ואמנם, כדאי לזכור שלמרות הרשמיות, ייתכן שההורים הם הזוג המאושר אפילו יותר מהחתן והכלה! גם אימא תרצה לרקוד ולבלות על הרחבה, ועל כן על השמלה שלה להיות נוחה ולאפשר לה לפזז ולקפץ בחופשיות.

אם גם ביתך עתידה לצעוד אל החופה בקרוב, מוזמנת לקרוא את הטיפים הבאים שיסייעו לך לבחור את השמלה שלך לערב הקסום:

  • בהמשך למה שכבר נכתב, זכרי שלצד העובדה שעליך להיראות במיטבך, את גם חייבת שיהיה לך נוח. אם ברצונך להגיע אל כל האורחים, לקבל את פניהם, לצעוד עם ביתך לחופה ולהצליח לרקוד כל הערב, רצוי לבחור בשמלה נוחה.
  • הצבע, כמובן הוא עוד אלמנט חשוב ביותר. לא תאמיני מה צבע נכון יוכל לעשות! לא בכדי אומרים שהצבע עושה את האדם. מעצבים מומחים יידעו להתאים לך את הצבע הנכון, שיהפוך אותך לעוצרת נשימה ויוצא את הטוב שבך החוצה.

שיראל לסיאל – יד ביד איתך אל הערב המאושר בחייך

כל אימא חולמת על היום בו תצעד אל החופה, יד ביד עם ביתה שרק אתמול הייתה תינוקת קטנה ועדינה. שמי שיראל לסיאל ואני מזמינה גם אותך לבחור (או ליצור), את השמלה המושלמת עבור הערב המאושר בחייך, ובחיי ביתך. הסטודיו שלי ממוקם בראשון לציון, ופתוח עבורך!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל