מעצבי שמלות ערב

28 בינואר 2018

כל אחת מאיתנו מחזיקה בארון הבגדים שלה מספר די מצומצם של שמלות ערב, המחכות לרגע המיוחד בה יישלפו מהארון. בואי נודה בזה, גם את מחכה בכיליון עיניים להזדמנות ללבוש את אחת מהשמלות הנוצצות והמרהיבות שלך. וכמובן, לפעמים אנו זקוקות גם לרענון. לשם כך, רצוי לפנות אל מעצבי שמלות ערב דרכם תוכלי לרכוש ואפילו לעצב את השמלה שתמיד חלמת עליה.

 

ישנם כל כך הרבה מעצבי שמלות ערב בחוץ, כיצד נבחר את המעצב המתאים לנו?

  • כשהניסיון מדבר בעד עצמו – מעצבי שמלות ערב שבאמתחתם ניסיון רב, יודעים כי לנשים שונות יש טעם שונה, אופי שונה ושמלה שונה המתאימה לכל אחת מהן. רצוי לבחור במעצב או מעצבת בעלי ניסיון רב שפיתחו את העין המקצועית המסייעת להם להתאים שמלה לכל אישה.
  • כימיה – רצוי להגיע לסטודיו עצמו, או לפחות לשוחח טלפונית עם המעצב הנבחר, על מנת לבחון את השיח ביניכם; האם ישנה הבנה לגבי הצרכים שלך? האם את מרגישה שמקשיבים לך? האם אתם 'באותו ראש'?
  • מחיר – אם מעצב יציע לך מחיר נמוך מידי, שימי לב לנורה האדומה. בסופו של דבר מעצבים מתכננים בעצמם את השמלות, ועל כן מדובר בעבודה אישית, פרטית ומותאמת לכל לקוחה וטעמה האישי. אל תתפשרי על איכות השמלה והמראה שלה.

 

שיראל לסיאל – המעצבת המקצועית שלך

נעים להכיר, שמי שיראל לסיאל ואני מעצבת שמלות ששמה לה למטרה להגשים לכל אישה את החלום העיצובי היוקרתי שלה. ברשותי שמלות כלה, שמלות ערב, שמלות לנשים במידות גדולות, ועוד רבים ונפלאים עבור לקוחותיי. עבודתי מתבצעת תחת ההנחה שמאחורי כל שמלה, עומדת אישה חזקה ולה סיפור משלה, ולכן אני שואפת לדיוק והתאמה ככל הניתן לכל לקוחה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל